Argunşah “Belediye Başkanın’dan Onay Almayan Tek adayım”

Geçtiğimiz ay Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Efendi Argunşah bugün basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Argunşah “Belediye Başkanın’dan Onay Almayan Tek adayım”
Argunşah “Belediye Başkanın’dan Onay Almayan Tek adayım” info@yaringazetesi.net

 Göreve geldiği takdirde yapacağı projelerden bahseden Argunşah’ın  bir gazetecinin adaylık sürecinde belediye başkanı ile bir görüşme yapıp yapılmadığı hususunda sorduğu soruya verdiği cevap CHP Kartal’da  bomba etkisi yaratacak gibi.

 

“Her arkadaşım gitmiş onay istemiştir”

Argunşah adaylık süreci içerisinde belediye başkanı ile bir görüşme yaptığını doğrulayarak “Belediye Başkanından onay istemeyen tek adayım. Herkes gitmiş görüşmüş olabilir ama belediye başkanına gidip bana onay ver demiyen tek kişiyim. Bu kadar net, kimsenin tereddütü olmasın. Her arkadaşım gitmiş görüşmüş onay istemiştir, onay istemeyen tek kişiyim. Ben onay istemek için gitmedim çünkü ben örgütümün adayayım. Diyorum ki eğer belediye başkanım bana oy veriyorsa onurlandırır ama eğer vermiyorsa saygı duyarım”dedi.

Efendi Argunşah  bu açıklamasıyla  CHP Kartal ilçe başkanlığı için aday olan diğer adayların belediye başkandan onay aldığını iddia ederek itham etmiş oldu.  Şimdi gözler  başkanlık için adaylığını açıklayan diğer adaylara çevrilirken, bu ithamlar karşısında ne cevap verecekleri merak konusu oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uğur Mumcu Maltepe’de “Kırılan Canlar” etkinliğiyle anıldı
Uğur Mumcu Maltepe’de “Kırılan Canlar” etkinliğiyle anıldı
İstanbul'da Bir Deprem Daha
İstanbul'da Bir Deprem Daha