Ebubekir Taşyürek: Kartal İçin Çalışma Odaklı Proje Yapacağız

AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, Kartal'da hizmet etmek için gün saydıklarını ifade ederek, "Kartal için başarılı, daha proje odaklı çalışma yapacağız" dedi.

Ebubekir Taşyürek: Kartal İçin Çalışma Odaklı Proje Yapacağız
Ebubekir Taşyürek: Kartal İçin Çalışma Odaklı Proje Yapacağız MUSTAFA DİNÇKÖK mustafadinckok@yaringazetesi.n

Ebubekir Taşyürek, MHP Kartal İlçe Teşkilatı’nın tertip ettiği pazar kahvaltısı programına katıldı. MHP İl Yardımcılarının da olduğu kahvaltıda MHP Kartal Başkanı Metin Özüpek, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol ve teşkilat mensupları da katılım sağladı.

BİZ HİZMET ETMEK İÇİN GÜN SAYIYORUZ

Gönül birlikteliği yaptığı Kartal’lılarla 31 Mart yerel seçimlerden muzaffer çıkacaklarının inancında olduğunu belirten Taşyürek, 31 Mart için gün saydığını belirtti. Ebubekir Taşyürek, Kartallı evlatlardan Tolga Cömert adlı çocuğun sünnet merasimine misafir oldu. Aile büyükleri ile vakit geçiren Taşyürek, Cömert ve ailesine sağlıklı ömürler diledi.

  

PROJE ODAKLI İLERLEYECEK, BAŞARILI OLACAK

Ebubekir Taşyürek, ayrıca Kartal Belediyesi çalışanlarını ziyaret etti. Ziyaret esnasında Akyol, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek, Kartal Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Temel Yaz ve birçok AK Parti Meclis Üyesi de Başkan adayı Taşyürek’e eşlik etti. CHP Kartal Belediyesi Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve Kartal Belediyesi çalışanlarını da ziyaret eden Taşyürek, belediye çalışanları ile bir araya gelerek kendisini tanıtıp Kartal için başarılı, daha proje odaklı çalışma yapacaklarını dile getirdi.

 

ebubekir tasyurek belediye baskan adayi kartal ak parti hizmet altinok oz ilce baskani kadin kollari baskani mhp proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6. Kattan Düşen Bebek Yoğun Bakımda
6. Kattan Düşen Bebek Yoğun Bakımda
Tır İle Kamyonet Çarpıştı: Üç Yaralı
Tır İle Kamyonet Çarpıştı: Üç Yaralı