Gökhan Yüksel: Kartal'ın Tüm Mahalleleri İçin Projelerimiz Var

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında Topselvi Mahallesi esnafıyla buluştu. Esnafın sorunlarını dinleyen Yüksel, "Kartal’ın tüm mahalleleri için projelerimiz var." dedi

Gökhan Yüksel: Kartal'ın Tüm Mahalleleri İçin Projelerimiz Var
Gökhan Yüksel: Kartal'ın Tüm Mahalleleri İçin Projelerimiz Var CEREN TOKER cerentoker@yaringazetesi.net

Topselvi Mahallesi'nde esnafları ziyaret eden Gökhan Yüksel, 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Ekonomiyi canlandıracak projelerinden bahseden Yüksel, vatandaşlardan gelen taleplerin gerçekleştirilmesi için elinden geleni yapacağını söyledi.

Mahallede bulunan bir fabrikayı ziyaret eden Gökhan Yüksel, işçilerle sohbet ederek,"Bizler Kartal için bu önemli göreve talip olduk ve Allah’ın izniyle bu sorumluluğun altından kalkabileceğimizi düşünüyoruz. Belediyecilikte bütün kademelerde görev aldım, yeterli bilgi ve birikime sahibim. Kartal'da doğup büyüyen bir kardeşiniz olarak Kartal'ı yönetmeye hazırım. Siz değerli hemşerilerimden bu anlamda destek istiyorum." dedi.

KARTAL'IN TÜM MAHALLELERİ İÇİN PROJELERİMİZ VAR

Görevlerin gelip geçici olduğu gerçeğinden hareketle, gönüllere girmenin her şeyden daha önemli olduğunu bildiklerini belirten Yüksel, "Bu yüzden atacağımız her adımda bunu gözeterek hareket edeceğiz. Kartal’ın tüm mahalleleri için projelerimiz var. Bu projeler hem doğrudan vatandaşlarımızın ihtiyacına yönelik, hem de gerçekleştirilebilir, yani yapılabilir işler. Projelerimizi hayata geçirme noktasında istişareye önem veriyoruz. Vatandaşlarımızla devamlı bir araya gelerek, sorunları tespit edip çözüm üretmeye gayret edeceğiz. Projelerimizi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz." ifadelerini aktardı.

 

gokhan yuksel chp kartal secim 31 mart yerel secimler topselvi esnaf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6. Kattan Düşen Bebek Yoğun Bakımda
6. Kattan Düşen Bebek Yoğun Bakımda
Tır İle Kamyonet Çarpıştı: Üç Yaralı
Tır İle Kamyonet Çarpıştı: Üç Yaralı